Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama
  RSS

  Blog mesajları '2017' 'Temmuz'

  2017'de Her Evin İhtiyacı olan 3 Renk Değişikliği
  0 2017'de Her Evin İhtiyacı olan 3 Renk Değişikliği

  Yeni bir yılı evinizin renklerini değiştirerek kucaklamak size çok şey katabilir. Hele ki uzun süredir aynı renk şemasına maruz kalıyorsanız, bu değişikliği yapmanızı size özellikle tavsiye ederiz. Gece gündüz tekrarlayan bir şekilde aynı renklerle karşılaşıyorsunuz. Bu durum hem duygusallığımızı hem de yaratıcılığımızı bozar. Neyse ki bu yıl, renkleri değiştirmeniz için birçok geçerli sebepleriniz var.

  Dekorunuzun renklerini değiştirmek yalnızca sizi canlandırmakla kalmaz; aynı zamanda da bilinçaltı sağlığınız için harikalar yaratabilir. Araştırmalar, renklerin ruh halimizi de içerecek bizi çok fazla etkilediğini gösteriyor. Basit bir renk değişikliği, bizi geçen yılın stresinden kurtarmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle yapabileceğiniz canlı değişikliklerin listesini derledik. Yeni yıla iyimser renkler getirerek hazırlanın!

  Evinizi Derli Toplu Gösterecek 3 İpucu
  0 Evinizi Derli Toplu Gösterecek 3 İpucu

  Birçok kişinin inanışının aksine, bir evi temiz şekilde tutmak, çok da zor değildir. Zekice bir çalışma sonunda bu durumun yarattığı baş ağrısından kurtulabilirsiniz. Bu nedenle okuyucularımıza büyük bir iyilik yapmaya karar verdik. Tertemiz evleri bulunan onlarca kişiyle istişarede bulunduktan sonra, herhangi bir evi temiz tutmanın sırrını keşfettik. Bu, görüştüğümüz kişiler tarafından bize önerilen 3 basit ilkeden oluşmaktadır. Uygulanması kolaydır. Evinizi temiz tutmanın en iyi yollarını keşfetmek için hazırlanın!

  Sehpanız Hakkınızda Neler Anlatıyor
  0 Sehpanız Hakkınızda Neler Anlatıyor

  Kişiliğiniz hakkında ipucu veren detay var ve oturma odanız bu ipuçlarının büyük bir oranda toplandığı mekânlardan biridir.  Bu mekân, ziyaretçilerinizi ağırladığınız yerdir ve birçok açıdan karakterinizin genel bir temsilidir. Çok etik olmayabilir fakat insanların kişiliklerini keşfetmek hala çok ilginç. Bir tanıdığınıza iyi bir izlenim vermek istiyorsanız, bu ipuçlarını bilmek çok önemlidir. Sehpanızın üzerinde bulunan ipuçlarının bir listesini derledik. Sizin hakkınızda ne söylediklerini öğrenince şaşıracaksınız!

  Oturma Odanızda Olması Gereken 3 Bitki
  0 Oturma Odanızda Olması Gereken 3 Bitki

  Bitki yetiştirmek; Doğru bir tür seçimi ve yetiştirme ortamı sağlandığı zaman çok daha kolaydır. Gelişimi iyi olup açan bitkiler eve sevinç katarken, kurumuş ve ölü bitkiler dekorunuzu mahvedebilir. Bu yalnızca beslediğimiz bitki üzerine düşen görevimizin ihmalinden değil, yanlış bir türü beslediğimizden kaynaklanabilir.

  Bu yazımızda oturma odanız için besleyebileceğiniz en iyi bitki listesini sizin için derledik. Sulama yapmadan şaşırtıcı bir şekilde yaşayabilirler. 

  Evinizi Süslemenin Ucuz Yollarını Keşfedin
  0 Evinizi Süslemenin Ucuz Yollarını Keşfedin

  Kişisel ve ailesel harcamalar daha öncelikli olduğundan dekorasyona gerektiğinden fazla para harcamamak için yaratıcı olmak gerekmektedir. Bu nedenle, size ucuz dekor seçenekleri için bir liste hazırladık. Evinize ufak dokunuşlar yapmak aslında düşündüğünüzden daha kolaydır. Size sunduğumuz seçenekler sizi şaşkına çevirecek!