Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Çerçeveleterek Duvarınızda Farklılık Yaratabileceğiniz 3 Ürün

  Çerçeveleterek Duvarınızda Farklılık Yaratabileceğiniz 3 Ürün

  Resim tablosu veya albüm gibi çerçeveli sanat eserleri en kolay erişilebilen dekorasyon ürünlerinin başında gelir. Dekorunuzu mükemmel göstermek için illa da çok pahalı bir sanat eseri satın almanıza gerek yoktur. Aksine, çekici olan birçok seçeneği ucuz yolla bulabilirsiniz. Çoğu şey gibi, dekorasyona büyük miktarda bütçe ayırmanız, hayal gücünüzü tam anlamda kullanmadığınızı gösterebilir. Günümüzde herkes en uygun seçeneği aramaktadır. Bütçeler kısıtlı olduğu için pazarlık yapılarak uygun bir şekilde elde edebileceğiniz dekorasyon ürünleri, paranızı savurarak yapacağınız alışverişten daha asildir.

  Yıllar geçtikçe, bir sanat eserinin elde edilmesi şaşırtıcı derecede basitleşti. Gerekli olan sadece doğru hayal gücüdür, geri kalan kendiliğinden oluverir. Çerçeveletilerek çekici hale getirilmiş ürünlerin listesini derledik. Şaşırtıcı derecede basit seçeneklerle dekorunuzu yenilemeye hazır olun!  

  Güzel bir Dekor için Çerçeveletilmesi Gereken 3 Ürün

  Ürün #1: Duvar Kâğıdı – Bu fikir size çılgınca gelebilir, ancak çerçeve için en çekici seçeneklerden biridir. Bize inanmıyorsanız, bu uygulamayı benimsemiş evlere bir göz atın. Bu yöntemle herhangi bir oda yenilenebilir. Duvar kâğıdının hareketli ve desenli tarafından cömertçe bir parça alın ve geniş bir çerçeveye yerleştirin. Bu, duvarınıza bir sürü yeni tasarım ekleyecektir. Birden fazla rulo duvar kâğıdı satın alıp tüm duvarı kaplamak yerine, bu yöntem iyi bir aldatmaca yaparak duvarınızı ön plana çıkarır.

  Çerçeveletilmiş Duvar Kağıdı

  Ürün #2: Plan Tasarımları (Blueprints) – Eviniz inşa edildiğinde, planlar genellikle toz toplamaya başlar. Harika gösterimler yaptıkları için onları gizlemenize gerek yok. Herhangi bir dekorun aksine, görmezden gelinemezler. Misafirlerinizi bu beklenmedik eklemeyle birlikte tahmin edin!

  Blueprint

  Ürün #3: Albüm ve Takvim Fotoğrafları – Herkesin terk edilmeye hazır bir takvimi ya da rafa kaldırdığı bir albümü vardır. Yıllar geçtikçe çoğu kişi takvimlerin değersiz olduğunu varsayıyor. Fakat takvimlerin içerdiği çok kaliteli fotoğraflar ve tarihi açıklamaları mevcuttur. Tüm bu farklı fotoğraflar ile kolaj yapabilir ve misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz!

  Yorum Bırak