Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Hakkımızda

  evmarkt logo

   kalitesinden ödün vermeden, müşterilerine olan hizmetini en iyi şekilde yapmaya çalışan ve bu yolda ilerlemeyi kendisine hedef edinmiş Türkiye’nin güvenilir bir e-ticaret sitesidir. Evinizin mobilya ve dekoratif eşya ihtiyaçlarını bu siteden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Evmarkt’ı diğer alışveriş sitelerinden ayıran en önemli özellik ise üreticiden direk olarak müşteriye sunulan ürünlerimizdir. Bu siteden yapılan alışverişler direk fabrikadan siz değerli müşterilerimize gönderilir. Bu bağlamda müşterilerimiz ürünlere bir satış mağazası yerine direk fabrikadan satın almış olmaktadırlar. Evmarkt, “Üreticiden direk olarak Alıcıya” mantığı ile yola çıkmıştır.

  evmarkt ürün çizimleri

  Biz Kimiz?

  Evmarkt; mobilya alanında yapmış olduğu yatırımlarla, başarılı satış politikası ve kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden gelişmeyi ilke edinerek bu sektörde önemli bir yer edinen ROMESSA firmasının bir kuruluşudur. 2011 yılından beri hem iç piyasada hem de dış piyasada kalitesi, tarzı ve büyümesi ile Türkiye’nin mobilya sektöründe adından söz ettirmektedir.  

  Romessa; sektörde araştırma geliştirme faaliyetlerini büyük titizlik içerisinde yapmakta olup; tüketicilerin istek ve arzusuna uygun dünya standartlarında estetik ürünler sunmaktadır. Değişen beklentilere kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı yeniliklerle en doğru çözümleri üretmektedir. Üretim alanımız halka açık olup istenildiği takdirde ziyarete gelinebilir.  www.romessa.com adresinden üretim firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

   Nasıl yapıyoruz?

  Siz değerli müşterilerimizin satın aldığı ürünler doğrudan üretici tarafından (bizim tarafımızdan) size ulaştırıldığı için mobilya ve ev dekorasyon alanında AR-GE çalışmalarını ön planda tutup ev hayatının gereksinimlerini dikkate alarak her geçen gün yepyeni eşsiz tasarımlar ile estetik ve kaliteyi sunmayı ilke edindik. Birbirinden farklı ürün modellerini size en uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

  10000 m2’lik alanda, toplam 80 kişilik ekibimiz ile sitemizden satın aldığınız ürünü en üst düzeyde kalite kontrol sistemimizle üretip size ulaştırıyoruz. Aynı zamanda ev mobilyası ve dekorasyon sektöründeki gelişmeleri takip etmek için Sözüer Mimarlık firması mimarları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. www.sozuer.net adresinden bu alandaki çözüm ortağımız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Üretim alanımızda ilgili videolarımızı buradan görebilirsiniz.

   

   

  Firma Bilgileri

  Ünvanı : Romessa Dış Ticaret Ayhan Şaş
  Adres : Organize Sanayi Bölgesi 24. Cd. No.88 Melikgazi/KAYSERİ
  Telefon : 0352 3211711
  Faks : 0352 3211710
  E-posta : info@evmarkt.com