Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  KadifeTeks

  Kadife Tekstil

  Evmarkt ekibi olarak; mobilyalarımızın kumaş tedariğini KadifeTeksfirmasından yapıyoruz. Firma ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

  KadifeTeks Hakkında

  En uygun, en verimli (maksimum hız, minimum fire) ve en ekonomik üretimi, istenilen standartta ve zamanda gerçekleştirmek temel prensibimizdir. Bunun için, tüm üretim bandımızda; yüksek verim sağlayan çağdaş teknoloji ürünü donanımlar kullanmakta ve bunların devamlılıklarını sağlamaktayız.

  KALİTE

  Kalite Yönetim Sisteminin etkin kılınması, hatta ilerisinde projelerle desteklenmesi ile kalite devamlılığı, verimliliği ve izlenebilirliği güvence altına alınmış çalışmaları, sürekli ve ilk defasında, tüm birimlerimiz tarafından paylaşılan bir sorumluluk ve çağdaş bir organizasyon ile sağlamaktayız. Bu ilkeleri yerine getirirken ana hedefimiz; sürekli iyileştirmelerle şirketimizin mevcut pazar payını arttırarak ilerlemesini sağlamak, ulusal sektördeki öncülüğünü pekiştirmek ve uluslararası pazarlarda en üst seviyede KETS markası adı altında yükselmektir.

  SLOGAN

  Biz Kadifeteks personeli olarak amacımız; işimizi her gün, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyerek, en iyi iletişimle, hatasız, daha ekonomik ve daha hızlı yapmak, beceri ve çözüm üretmektir.