Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Kastamonu Entegre

  Kastamonu Entegre

  Evmarkt ekibi olarak; ürün hammadesi tedariği ile ilgili Kastamonu Entegre firması ile çalışmaktayız. Bu firma ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

  Kastamonu Entegre Hakkında

  Gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çevre ve tüketici haklarına saygılı, pazarlama, satış ve hizmet süreçlerini müşteri odaklı bir felsefe etrafında tanımlayan, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olan Hayat Holding’in temelleri 1937’de atıldı. Günümüzde 8 ülkede, 41 şirketi, 32 markası, 29 üretim tesisi ve 14.000’i aşkın çalışanıyla; ağaç bazlı panel endüstrisi, hızlı tüketim, enerji, liman işletmeciliği, perakende ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Hayat Holding,  101 ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

  Hayat Holding’in iki lokomotif şirketinden biri olan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, ağaç bazlı panel endüstrisinde üretim yapmak üzere 1969 yılında kurulmuş olup şu an sektöründe Türkiye’de 1’inci, Avrupa’da 4’üncü, dünyada ise 7’inci sırada yer alan  global bir güç haline gelmiştir.