Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Ödeme ve Teslimat

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

  T.C. Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve T.İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da anlaşmalı bankalardan edinilen online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi 

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ROMESSA DIŞ TİCARET Ayhan Şaş Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

  4) Teslimat 

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri ürün detayında belirtilen süreden daha erken kargoya veya nakliye firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo veya nakliye teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kayseri merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla veya nakliye firmaları ile gönderilecektir. 

  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo veya nakliye teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi 

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

  Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

  Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

   

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0352 3211710 numaralı fax’a gönderin ve durumu musterihizmetleri@evmarkt.com mail adresine bildiriniz. 

  Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

  Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.