Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  ORMA

  Orma Orman ÜrünleriORMA Orman Mahsülleri İntegre Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Evmarkt ekibi olarak; ürün hammadesi tedariği ile ilgili ORMAfirması ile çalışmaktayız. Bu firma ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

  ORMA Kalite Anlayışı

  Ülkemizde aynı sektördeki otuza yakın kuruluş arasında emisyon iznine sahip iki işletmeden biri olan Orma'nın çağdaş teknoloji ve toplam kalite anlayışı ile ürettiği yonga levha malzemeleri yurtiçinde ve yurt dışında mobilya ustalarının ilgi gösterdiği ve kalitesine güvendiği nitelikli ahşap malzemeleri arasındadır.

  Bugün çok sayıda oturma grubu, mutfak dolapları, genç ve çocuk odaları, yatak odası mobilyaları ve bürolardaki ahşap dekarosyonların arka planında ORMA adı ve onun estetik anlayışıyla üretilmiş dayanıklı ve yüzey kalitesi mükemmel ürünler bulunmaktadır.

  Orma bugün kullandığı yonga levha ve mkyl üretim teknolojisiyle, ileri teknolojiyi kullanma becerisiyle, müşteri memnuniyetini esas alan kontrol ve kalite yönetim sistemleriyle, iş sağlığı ve iş güvenliği standartlarıyla kurmuş olduğu ahşap laboratuvarları ve AR-GE çalışmalarıyla ve sosyal sorumluluk anlayışı içinde hareket ederek fidancılık ve tarımsal gelişme bağlamında bölgesine kazandırdığı yenilikleriyle Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından biridir ve bu özellik Orma’nın her kademedeki çalışanlarına haklı bir gurur vermektedir.

  Orma üretim kayıplarını ortadan kaldırmak ve özellikle kaliteyi artırmak amacıyla kendi bünyesinde kurduğu mekanik, elektrik ve montaj bakım onarım işliklerinde ve talaşlı imalat ve kaynak atölyelerinde her türlü bakım onarım ve modernizasyonu işlemlerini de yapabilmektedir.

  Orma bugün yıllık üretiminin % 85’ini yurtiçine, % 15’ini ise yurt dışına satmaktadır. Ürün kalitesinin ancak üretim sisteminin kalitesiyle sağlanacağını bilen Orma, evlerimizde ve iş yerlerimizde bize ahşabın sıcaklığını, sağlığını ve şıklığını sunmaya çalışan mobilya üreticilerine tam ve sürekli kalite güvencesi sunabilmek için en etkili yolu seçmiş ve ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Entegre Yönetim Sistemini kurmuştur.