Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Sözüer Mimarlık

  Sözüer Mimarlık 

  Evmarkt ekibi olarak; ürünlerimiz ile ilgili tasarımsal işlemlerin geliştirilmesi için SÖZÜER MİMARLIK ile çalışmaktayız. 

  Sözüer Mimarlık Kuruluşu

  Sözüer Yapı San. Tic. Ltd. Şti. Mimar Alperen Alkan SÖZÜER tarafından 2010 senesinde Kayseri’de kurulmuştur. Sözüer Yapı San. Tic. Ltd. Şti. logosu, ismi ve sloganıyla tescilli bir markadır.

  Sözüer Mimarlık Vizyonu

  Sözüer, oluşturan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda farklılık yaratır. Atalardan alınan mesleği, geçmişimizi ve toplumsal yapımızı unutmadan, yaptığımız devamlı takiple dünyayı hızla saran teknoloji ile birleştirerek hizmet vermeyi hedefler.

  Sözüer Mimarlık Misyonu

  Sözüer, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren Sözüer, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

  Sözüer Mimarlık Hedefleri

  Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.

   

  Detaylı bilgi için: http://www.sozuer.net/