Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Arama

  Yemek Odası

  Görünüm Grid Liste
  Sırala
  Göster  

  Barcelona Gümüşlük

  430,00 ₺ KDV Dahil
  538,00 ₺ KDV Dahil
  Füme cam kapaklı ve raflı Barcelona Gümüşlük, salonunuzda bahar havası estirir. Bu gümüşlüğün çekmeceleri stopludur. Kampanyadaki bu ürün bu fiyata kaçmaz. Hemen sepetinize ekleyin.

  Barcelona Konsol

  721,00 ₺ KDV Dahil
  901,00 ₺ KDV Dahil
  Yemek takımınızı ve diğer eşyalarınızı en rahat şekilde yerleştirme olanağı sağlayan Barcelona Konsol, avantajlı fiyatı ile tercih sebebiniz olacaktır. Bu ürün ile hem rahatlığı hem de konforu bir rada yakalayın.

  Barcelona TV Ünitesi

  362,00 ₺ KDV Dahil
  453,00 ₺ KDV Dahil
  Barcelona TV Ünitesi, arka ponoludur. 2 çekmecesi ve rafı vardır. Çekmeceleri stopludur. TV altlığı mevcuttur. Kaliteli ve ekonomik TV ünitesi arayanlar için ideal ölçülere sahiptir. Detaylar için açıklama bölümüne bakınız.

  Barcelona Yemek Sandalyesi

  248,00 ₺ KDV Dahil
  310,00 ₺ KDV Dahil
  Yumuşak tay tüylü ve leke tutmaz Barcelona Yemek Sandalyesi ile yemeklerinizi daha rahat ve konforlu bir şekilde yiyebilirsiniz. Sandalye ölçüleri ve teknik bilgileri için Özellikler kısmına bakabilirsiniz.

  Barcelona Yemek Masası

  541,00 ₺ KDV Dahil
  676,00 ₺ KDV Dahil
  Salina ve Krem renklerinin eşsiz uyumu ile tasarlanan Barcelona Yemek Masası, rahatlığı ve kullanımı ile evinize konfor getirir. Açılır kitabeli yemek masasında daha çok misafir ağırlayabileceğiniz gibi masa altı bölmeleri ile yemek takımınızı muhafaza edebilme imkanı sağlamaktadır.

  Barcelona Yemek Odası Takımı

  3.579,00 ₺ KDV Dahil
  4.474,00 ₺ KDV Dahil
  Açılır kitabeli yemek masasında daha çok misafir ağırlayabileceğiniz gibi masa altı bölmeleri ile yemek takımınızı muhafaza edebilme imkanı sağlamaktadır. Barcelona Yemek Odası Takımı; Konsol, Masa, TV Ünitesi, 2 Gümüşlük ve 6 sandalye olmak üzere toplam 11 parçadan oluşmaktadır.

  Çiğdem Gümüşlük

  567,00 ₺ KDV Dahil
  709,00 ₺ KDV Dahil
  Beyaz ve Altın Sarısı renklerinin eşsiz uyumu ile tasarlanan Çiğdem Gümüşlük, rahatlığı ve kullanımı ile evinize konfor getirir. Döküm varaklı ayakları, stoplu çekmecesi ile gayet şık duruyor.

  Çiğdem Konsol

  777,00 ₺ KDV Dahil
  971,00 ₺ KDV Dahil
  Oval kesim aynası, cam kapaklı dolapları ve varaklı aksesuarları ile Çiğdem Konsol, salonunuzu modern bir görünüme kavuşturacaktır. Döküm varaklı ayakları ve iç hacminin büyüklüğü sizi etkileyecek.

  Çiğdem TV Ünitesi

  808,00 ₺ KDV Dahil
  1.010,00 ₺ KDV Dahil
  4 çekmeceye sahip Çiğdem TV Ünitesi, modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Arka panolu bu ürünün çekmeceleri stopludur. Ayrıca altın sarısı işlemeli kulpları ve dekoratif klapası ile kalitesini ortaya koyuyor.

  Çiğdem Yemek Sandalyesi

  319,00 ₺ KDV Dahil
  399,00 ₺ KDV Dahil
  Leke tutmaz ve silinebilir Çiğdem Yemek Sandalyesi, beyaz deri döşemelidir. Gürgen üzerine masif cila yapılmıştır. Ayrıca en kaliteli sünger kullanılmıştır.

  Çiğdem Yemek Masası

  977,00 ₺ KDV Dahil
  1.221,00 ₺ KDV Dahil
  Alstın sarısı ayakları ve işlemesi ile Çiğdem Yemek Masası, bu yılın en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Salonunuza konfor ve tarz gelsin istiyorsanız bu ürünü hemen satın alın. Taksit imkanları ile ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

  Çiğdem Yemek Odası Takımı

  4.903,00 ₺ KDV Dahil
  6.129,00 ₺ KDV Dahil
  Beyaz ve Altın Sarısı renklerinin eşsiz uyumu ile tasarlanan Çiğdem Yemek Odası Takımı, rahatlığı ve kullanımı ile evinize konfor getirir. Konsol, Masa, TV Ünitesi, 2 Gümüşlük ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 11 parçadan oluşmaktadır.

  Ece (Ceviz) Konsol

  779,00 ₺ KDV Dahil
  974,00 ₺ KDV Dahil
  Yemek takımınızı için gizli açılır bölmesi bulunan Ece (Ceviz) Konsol, kızaklı açılan kapakları ve aynasındaki siyah detaylar ile salonunuzu çok tarz bir odaya çecirecek. Bu fırsatı kaçırmayın.

  Ece (Ceviz) TV Ünitesi

  400,00 ₺ KDV Dahil
  500,00 ₺ KDV Dahil
  Salonunuzda kullanabileceğiniz bu Ece (Ceviz) TV Ünitesi, hem cam rafa hem de 2 ekmeceye sahiptir. Malzeme kalitesi ve işlevselliği ile ön plana çıkan bu ürün uygun fiyatı ile sizi etkileyecektir.

  Ece (Ceviz) Vitrin

  564,00 ₺ KDV Dahil
  705,00 ₺ KDV Dahil
  Ahşap renkli salonunuza çok yakışacak Ece (Ceviz) Vitrin, hem ekonomik hem de kaliteli! Bu yıl en çok satan vitrinler arasındadır. Detaylı teknik bilgi için aşağıdaki "Açıklama" ve "Özellikler" bölümünü okuyunuz.

  Ece (Ceviz) Yemek Sandalyesi

  180,00 ₺ KDV Dahil
  225,00 ₺ KDV Dahil
  Konforunu düşünenler için önerdiğimiz Ece (Ceviz) Yemek Sandalyesi ile misafirlerinizi rahata kavuşturabilirsiniz. Bu üründen memnun kalacaksınız! Kaçırmayın!

  Ece (Metalik İnci) Konsol

  779,00 ₺ KDV Dahil
  974,00 ₺ KDV Dahil
  Ece (Metalik İnci) Konsol, sürgü kapaklıdır ve çekmece üzeri kaşıklık için gizli bölmesi vardır. Ayna kenarları siyah baskılıdır. Bu son derece modern ürün salonunuza baharı getirecek!

  Ece (Metalik İnci) TV Ünitesi

  400,00 ₺ KDV Dahil
  500,00 ₺ KDV Dahil
  Hem raflı hem de çekmeceli tv sehpası istiyorsanız, Ece (Metalik İnci) TV Ünitesine bakmadan geçmeyin. Bu ürünü taksit imkanları ile sadece evmarkt'ta bulabilirsiniz.

  Ece (Metalik İnci) Vitrin

  564,00 ₺ KDV Dahil
  705,00 ₺ KDV Dahil
  İç çekmeceleri ve cam rafları Ece (Metalik İnci) Vitrin'i işlevsel bir hale getirmiştir. Siyah detayları ise göz doldurmaktadır. Salonunuzdaki eşyalarınıza çok güzel yer imkanı sağlayacak bu ürünü kaçırmayın.

  Ece (Metalik İnci) Yemek Sandalyesi

  180,00 ₺ KDV Dahil
  225,00 ₺ KDV Dahil
  Ekonomik yemek sandalyesi arayanlar! Yumuşak dokulu ithal deri malzemeli Ece (Metalik İnci) Yemek Sandalyesi tam size göre bir üründür. Kampanyadaki bu sandalye ile konforu yakalayın.

  Ece (Ceviz) Yemek Masası

  461,00 ₺ KDV Dahil
  576,00 ₺ KDV Dahil
  Ece (Ceviz) Yemek Masası, açılabilir kitabeli fonksiyonunun yanı sıra ekonomik fiyatlı bir üründür. Hem cebini hem de konforunu düşünen müşterilerimiz için bire bir! Bu fırsat ürünü kaçmaz!

  Ece (Ceviz) Yemek Odası Takımı

  2.875,00 ₺ KDV Dahil
  3.594,00 ₺ KDV Dahil
  Ahşap görünümlü Ece (Ceviz) Yemek Odası Takımı salonunuzda bahar havası estirecek. Açılabilen masasında yemek takımınızı koyabileceğiniz gizli bölmeleri mevcuttur. Ayrıca ara ara kullanılan siyah cam ile kombinlenmiş bu ürün; Konsol, Masa, TV Ünitesi, 1 Vitrin ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 10 parçadan oluşmaktadır.

  Ece (Metalik İnci) Yemek Masası

  461,00 ₺ KDV Dahil
  576,00 ₺ KDV Dahil
  Bu fiyata bu tarz bir yemek masası bulmak gerçekten çok zor. Hem kaliteli olsun hem de ucuz olsun diyorsanız Ece (Metalik İnci) Yemek Masası'nı hemen sepete ekleyin. Açılabilen bu işlevsel yemek masasını kaçırmayın.

  Ece (Metalik İnci) Yemek Odası Takımı

  2.875,00 ₺ KDV Dahil
  3.594,00 ₺ KDV Dahil
  Tabaklar ve yemek setiniz için gizli bölmesi olan açılır masaya sahip Ece Metalik İnci Yemek Odası Takımı, salonunuza çok yakışacak! Yumuşak dokulu ithal deri kumaşlı sandalyeleri ve son derece şık aynalı konsolu ile salonunuza tarz katacaktır. Bu ürün; Konsol, Masa, TV Ünitesi, 1 Vitrin ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 10 parçadan oluşmaktadır.

  Nova Konsol

  649,00 ₺ KDV Dahil
  811,00 ₺ KDV Dahil
  Kızaklı açılan kapakları ve çizgisel dekoratif işlemeleri ile Nova Konsol indirime girdi. Bu ürün ücretsiz kargo ve taksit seçenekleri ile alışverişinizi bir avantaja dönüştürecek.

  Nova TV Ünitesi

  400,00 ₺ KDV Dahil
  500,00 ₺ KDV Dahil
  Nova TV Ünitesi birbiri ile uyumlu renklerin ahengi ile tasarlanmış olup uygun fiyatlı ürünlerimizden birisidir. Kapaklı ve üst bölmesi olan bu ürün hem eşyalarınıza hem de televizyonunuza en iyi şekilde ev sahipliği yapacaktır.

  Nova Vitrin

  552,00 ₺ KDV Dahil
  690,00 ₺ KDV Dahil
  2 alt dolap kapaklı ve cam raflı Nova Vitrin, vitrin modelleri arasında en şık tasarıma sahip olanlardan birisidir. Beyaz ve kafkas meşe renklerinin uyumu bir üründe bu kadar güzel durabilir.

  Nova Yemek Sandalyesi

  248,00 ₺ KDV Dahil
  310,00 ₺ KDV Dahil
  Kafkas meşe renginde tay tüyü kumaşlı Nova Yemek Sandalyesinin ayakları gürgen ağacından yapılmıştır. Kaliteli sandalyeyi ucuz almak istiyorsanız bu ürünü hemen sepetinize ekleyin.

  Nova Yemek Masası

  410,00 ₺ KDV Dahil
  513,00 ₺ KDV Dahil
  Kafkas meşe renginde olan Nova Yemek Masası hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerimizden birisidir. Masa boyutlarını ve malzemesi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki Özellikler bölmesine tıklayınız.

  Nova Yemek Odası Takımı

  2.749,00 ₺ KDV Dahil
  3.436,00 ₺ KDV Dahil
  Kafkas Meşe ve Beyaz renklerinin muhteşem uyumu Nova Yemek Odası Takımında hayat buluyor. Tay tüyü sandalyesi ve modern tasarımlı konsolu ile salonunuz tarz bir görünüme kavuşacaktır. Bu ürün; Konsol, Masa, TV Ünitesi, Vitrin ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 10 parçadan oluşmaktadır.

  Papatya Konsol

  721,00 ₺ KDV Dahil
  901,00 ₺ KDV Dahil
  Oval kesim üst aynası ve lükens ayakları ile Papatya Konsol 2018 yılının en modern salon konsollarından birisidir. Üst çekmecesi flop kaplamadır. Salonunuzu konforlu bir odaya çevirecek bu ürünü hemen sepetinize ekleyin.

  Papatya TV Ünitesi

  688,00 ₺ KDV Dahil
  860,00 ₺ KDV Dahil
  Kıvrımları ile son derece tarz olan Papatya TV Ünitesi, evinizde adeta bir çiçek havası estirecek. Bu şık ürün indirim ve taksit avantajları ile sadece Evmarkt'ta! Hemen alışveriş sepetinize ekleyin!

  Papatya Vitrin

  507,00 ₺ KDV Dahil
  634,00 ₺ KDV Dahil
  2018 yılının en tarz vitrini Papatya! Bu vitrin salonunuzu bir çiçek bahçesine dönüştürebilir. Lükens ayakları ve tarz cam kapakları ile bu ürün sitemizdeki en modern vitrinidir. Kaçırmayın!

  Papatya Yemek Sandalyesi

  319,00 ₺ KDV Dahil
  399,00 ₺ KDV Dahil
  Hem ayakları hem de gövdesi beyaz Papatya Yemek Sandalyesi ile sadeliği yakalayabilirsiniz. Artık yemeklerinizi rahatça yiyerbilirsiniz.

  Papatya Yemek Masası

  735,00 ₺ KDV Dahil
  919,00 ₺ KDV Dahil
  Papatya Yemek Masası, şık ve sadeliği ile modaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Krem renginde ki detayları ise bu masayı çekici hale getirmiştir. Taksit seçenekleri ile sunulan bu ürünü satın almakla pişman olmazsınız.

  Papatya Yemek Odası Takımı

  4.348,00 ₺ KDV Dahil
  5.435,00 ₺ KDV Dahil
  Salonunuzu bir çiçek bahçesine dönüştürmek ister misiniz? Papatya Yemek Odası Takımı size bu olanağı uygun fiyata sağlayabilir. Konsol, Masa, TV Ünitesi, Vitrin ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 10 parçadan oluşan bu takımın detaylı bilgilerini "Özellikler" bölümünden inceleyebilirsiniz.

  Victoria Gümüşlük

  447,00 ₺ KDV Dahil
  559,00 ₺ KDV Dahil
  Değişik ve ilginç tasarımı ile salonunu tarz bir hale getirmek isteyeneler için Victoria Gümüşlük bire bir. Ağaç dallarını andıran işlemesi hoşunuza gidecektir. Aynı zamanda ekonomik olan bu gümüşlük, taksit seçenekleri ile indirime girdi.

  Victoria Konsol

  732,00 ₺ KDV Dahil
  915,00 ₺ KDV Dahil
  Lükens ayaklı ve dekoratif kulpları ile Victoria Konsol, evmarkt'ta uygun fiyatı ve taksit olanakları ile satışa sunulmuştur. Hem ekonomik hem de kaliteli bu ürün, salonunuza çok yakışacak.

  Victoria TV Ünitesi

  405,00 ₺ KDV Dahil
  506,00 ₺ KDV Dahil
  Sade ve şık salonlar için beyaz renkli Victoria TV Ünitesini kaçırmayın. Arka panolu, çekmeceli ve ara bölmeli bu tv ünitesi size keyifli bir seyir zevki verecektir. Detaylar için aşağıdaki açıklama kısımlarını okuyunuz.

  Victoria Yemek Sandalyesi

  248,00 ₺ KDV Dahil
  310,00 ₺ KDV Dahil
  Uzun sırtlı Victoria Yemek Sandalyesi ile konforu ve kaliteyi aynı anda hissedebilirsiniz. Kıvrımlı ayak detayları ve leke tutmaz kumaşı vardır.

  Açelya Sandalye

  172,00 ₺ KDV Dahil
  215,00 ₺ KDV Dahil
  Oturumu son derece rahat olan Açelya Sandalye evinize konfor getirecek!

  Akasya Sandalye

  198,00 ₺ KDV Dahil
  248,00 ₺ KDV Dahil
  Şık tasarımı ve tarzı ile ilginizi çekebilecek gürgen iskeletli Akasya Sandalye ücretsi kargo ve taksit imkanları ile sizi bekliyor.

  Ardıç Sandalye

  189,00 ₺ KDV Dahil
  236,00 ₺ KDV Dahil
  Siyah deri döşemeli son derece sade ve şık olan Ardıç Sandalye ile misafirlerinize ve kendinize rahat bir oturum imkanı sağlayın!

  Aslan Desenli Sandalye

  1.427,00 ₺ KDV Dahil
  1.784,00 ₺ KDV Dahil
  Ağır ve oturaklı olmasının yanı sıra deseni ile de dikkat çeken Aslan Desenli Sandalye'nin üretimi sınırlı sayıdadır. Satın almak için iletişime geçiniz.

  Asus Sandalye

  280,00 ₺ KDV Dahil
  350,00 ₺ KDV Dahil
  Yeşil renk ve ahşap renginin iç içe geçtiği bu güzel görünümlü sandalye için elinizi çabuk tutun! Fırsat ürünü kaçmaz!

  Chester Sandalye

  747,00 ₺ KDV Dahil
  934,00 ₺ KDV Dahil
  Deri kapitone döşemeli ve son derece modern olan Chester Sandalye, chester döşeme sandalye arayanlar için adeta biçilmiş kaftandır.

  Çuha Sandalye

  198,00 ₺ KDV Dahil
  248,00 ₺ KDV Dahil
  Sırt kısmından inen çizgiler ile farklılık oluşturmuş Çuha Sandalyenin üretiminde 1.sınıf ithal deri kumaş ve sünger kullanılmıştır.

  Defne Kırmızı Sandalye

  278,00 ₺ KDV Dahil
  348,00 ₺ KDV Dahil
  Kırmızı renkli bir sandalye arıyorsanız tam yerindesiniz. İster salonunuzda ister evin başka bir yerinde kullanabileceğini en tarz ürünlerimizden birisidir.

  Defne Mavi Sandalye

  278,00 ₺ KDV Dahil
  348,00 ₺ KDV Dahil
  Mavi renk silinebilir ve leke tutmaz kumaşlı Defne Mavi Sandalye, salonunuza çok yakışacak! Kaçırmayın!

  Defne Sarı Sandalye

  278,00 ₺ KDV Dahil
  348,00 ₺ KDV Dahil
  İskeleti gürgen ağacı olan Defne Sarı Sandalye ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

  Delta Sandalye

  709,00 ₺ KDV Dahil
  886,00 ₺ KDV Dahil
  Delta Sandalye sayesinde farklı görünümlü bir sandalyeye kavuşabilirsiniz.

  Fesleğen Sandalye

  234,00 ₺ KDV Dahil
  293,00 ₺ KDV Dahil
  Beyaz ve kırmızı rengin birbiri ile olan uyumunu salonunuzda test edebilirsiniz. Fesleğen Sandalye son derece rahat ve şık!

  Fil Desenli Sandalye

  1.427,00 ₺ KDV Dahil
  1.784,00 ₺ KDV Dahil
  Ağır ve oturaklı olmasının yanı sıra deseni ile de dikkat çeken Fil Desenli Sandalye'nin üretimi sınırlı sayıdadır. Satın almak için iletişime geçiniz.

  Flora Sandalye

  265,00 ₺ KDV Dahil
  331,00 ₺ KDV Dahil
  Flora Sandalye ile yemeklerinizi daha konforlu bir şekilde yiyebilirsiniz. Oldukça şık görünümlü bu ürün stoklarda sınırlı!

  Gardenya Desenli Sandalye

  620,00 ₺ KDV Dahil
  775,00 ₺ KDV Dahil
  Kollu sandalye, kafe sandalyesi yada yemek odası sandalyesi olarak kullanabileceğiniz Gardenya Desenli Sandalye, uygun taksit seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur.

  Gardenya Kırmızı Sandalye

  620,00 ₺ KDV Dahil
  775,00 ₺ KDV Dahil
  Kırmızı kapitoneli döşemeli Gardenya Kırmızı Sandalye son derece şık ve konforludur.

  Gardenya Yeşil Sandalye

  620,00 ₺ KDV Dahil
  775,00 ₺ KDV Dahil
  Yeşil Kapitone döşemesi ve beyaz renkli ayaklarının renk ahengi sizi cezbedecek Gardenya Yeşil Sandalye, uygun tasit seçenekleri ile satın alınmayı bekliyor.

  Gonca Mavi Sandalye

  316,00 ₺ KDV Dahil
  395,00 ₺ KDV Dahil
  Gonca Mavi Sandalye tarzı ile farkını ortaya koyuyor. Tarzım farkım diyorsanız sepete hemen ekleyiniz.

  Gonca Pembe Sandalye

  316,00 ₺ KDV Dahil
  395,00 ₺ KDV Dahil
  Pembe renkli ve desenli kumaş döşemesi ile son derece modern ve tarz olan Gonca Pembe Sandalye son yılların en moda sandalyelerinden birisidir.

  Gonca Turkuaz Sandalye

  316,00 ₺ KDV Dahil
  395,00 ₺ KDV Dahil
  Turkuaz renkli ve desenli kumaş döşemesi ile farklı model sandalye istiyorsanız doğru adrestesiniz!

  Gonca Yeşil Sandalye

  316,00 ₺ KDV Dahil
  395,00 ₺ KDV Dahil
  Farklı görünümlü sandalye arayanlar Gonca Yeşil Sandalye ile arayışınızı sonlandırabilirsiniz.

  Gül Kurusu Sandalye

  422,00 ₺ KDV Dahil
  528,00 ₺ KDV Dahil
  Kapitone döşemeli kırmızı Gül Kurusu Sandalye yemek odanızı bir gül bahçesine çevirecek! Oldukça rahat oturumlu bu ürünü ücretsiz kargo imkanı ile sepete ekleyebilirsiniz.

  Hanımeli Sandalye

  270,00 ₺ KDV Dahil
  338,00 ₺ KDV Dahil
  Hanımeli Sandalye ile beyaz ve mavinin eşsiz uyumuna tanıklık edeceksiniz. Ücretsiz kargo ve taksit seçenekleri ile bu ürün ilginizi çekecek!

  Karaçalı Sandalye

  494,00 ₺ KDV Dahil
  618,00 ₺ KDV Dahil
  Hem farklı tasarıma sahip olsun hem de uygun fiyatlı olsun diyorsanız Karaçalı Sandalyeyi hemen incelemeye başlayın!

  Kedi Desenli Sandalye

  1.427,00 ₺ KDV Dahil
  1.784,00 ₺ KDV Dahil
  Ağır ve oturaklı olmasının yanı sıra deseni ile de dikkat çeken Kedi Desenli Sandalye'nin üretimi sınırlı sayıdadır. Satın almak için iletişime geçiniz.

  Krezantem Sandalye

  387,00 ₺ KDV Dahil
  484,00 ₺ KDV Dahil
  Kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız, Krezantem Sandalyeyi hemen sepete ekleyin. Evinize ve cebinize konfor getirin!

  Lale TV Ünitesi

  551,00 ₺ KDV Dahil
  689,00 ₺ KDV Dahil
  Avantajlı bir alışveriş istiyorsanız, Lale TV Ünitesine bayılacaksınız. Oval hatları, arka panosu ve raflı dolapları ile bu tv ünitesi çok ekonomik. Fırsat ürünü olan bu tv ünitesini kaçırmayın!

  Lates Desenli Sandalye

  635,00 ₺ KDV Dahil
  794,00 ₺ KDV Dahil
  Yuvarlak sırt kısmı ve desenli kumaşı ile dikkat çeken Lates Desenli Sandalye, sarı renk ayak ve aksam detayı ile son yılların en çok tercih edilenlerinden birisidir.

  Lates Yeşil Sandalye

  635,00 ₺ KDV Dahil
  794,00 ₺ KDV Dahil
  Oval sırt kesimi ile çok tarz olan Lates Yeşil Sandalye stoklarda bitmek üzere. Bu fırsat ürünü için hemen harekete geçin.

  Leon Sandalye

  441,00 ₺ KDV Dahil
  551,00 ₺ KDV Dahil
  Sarı renkli kapitone döşemeli Leon Sandalye, 1. sınıf malzemelerden üretilmiş olup son derece rahat oturumludur. Evinize çok yakışacak!

  Malibu Kırmızı Sandalye

  290,00 ₺ KDV Dahil
  363,00 ₺ KDV Dahil
  Retro tarz sandalye arayanlar için en uygun alternatiflerden birisi olan Malibu Kırmızı Sandalye sadece evmarkt'ta.

  Malibu Mavi Sandalye

  290,00 ₺ KDV Dahil
  363,00 ₺ KDV Dahil
  Malibu Mavi Sandalye son yılların en gözde yemek odası ve salon sandalyelerinden birisidir.

  Menekşe Sandalye

  403,00 ₺ KDV Dahil
  504,00 ₺ KDV Dahil
  Beyaz renkli kapitone döşemesinin ahşap renkli ayaklarına uyumu ile göz dolduran Menekşe Sandalye, avantajlı fiyatı ile sadece evmarkt'ta!

  Mimoza Sandalye

  369,00 ₺ KDV Dahil
  461,00 ₺ KDV Dahil
  Mimoza Sandalye ergonomik olmakla kalmayıp modern tasarımı ile son yılların en çok tercih ve tavsiye edilen yemek odası sandalyelerinden birisidir.

  Okyanus Sandalye

  387,00 ₺ KDV Dahil
  484,00 ₺ KDV Dahil
  2018 yılının en moda sandalyesinden birisi olan Okyanus Sandalye özgün tasarımı ile farkını ortaya koyuyor! Stoklarda sınırlı bu ürünü kaçırmayın!

  Orkide Kare Desenli Sandalye

  800,00 ₺ KDV Dahil
  1.000,00 ₺ KDV Dahil
  Orkide Kare Desenli Sandalye, rahat oturumu ve ayak detayları ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu ürünün detaylı bilgisi aşağıda verilmiştir.

  Orkide Karışık Desenli Sandalye

  800,00 ₺ KDV Dahil
  1.000,00 ₺ KDV Dahil
  Orkide Karışık Desenli Sandalye ile salonunuzda farklılık yaratabilirsiniz! Bu sandalye hakkında detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

  Orkide Modern Desenli Sandalye

  800,00 ₺ KDV Dahil
  1.000,00 ₺ KDV Dahil
  Ekonomik ve kaliteli bir yemek odası sandalyesi arıyorsanız, Orkide Modern Desenli Sandalyeyi hemen incelemeye başlayınız.

  Orkide Şık Desenli Sandalye

  800,00 ₺ KDV Dahil
  1.000,00 ₺ KDV Dahil
  Uzun sırt kısmına sahip Orkide Şık Desenli Sandalye, yemek odasında farklılık yaratabileceğiniz özelliklere sahiptir.

  Pareda Sandalye

  250,00 ₺ KDV Dahil
  313,00 ₺ KDV Dahil
  Kaliteli ve ucuz sandalye modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Pareda Sandalyeyi bu fiyata başka yerde bulamazsınız.

  Sofya Sandalye

  410,00 ₺ KDV Dahil
  513,00 ₺ KDV Dahil
  Kapitone döşemeli Sofya Sandalye için elinizi çabuk tutun! Stoklarda sınırlı bu ürünü hemen sepetinize ekleyin.

  Victoria Vitrin

  558,00 ₺ KDV Dahil
  698,00 ₺ KDV Dahil
  Hem sade hem de şık vitrin modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi ise Victoria Vitrindir. İşlemeleri ve detayları bu ürünü ön plana çıkartıyor. Ücretsiz kargo ve taksit imkanlarının olması bu ürünü tercih etme sebebiniz olacaktır.

  Victoria Yemek Masası

  653,00 ₺ KDV Dahil
  816,00 ₺ KDV Dahil
  Kıvrımlı alt tablaya sahip Victoria Yemek Masası, modern ve sade görünümlü olmakla kalmayıp ücretsiz kargo ve taksit seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

  Victoria Yemek Odası Takımı

  4.273,00 ₺ KDV Dahil
  5.341,00 ₺ KDV Dahil
  Beyazın gümüş renk desenlere eşsiz uyumu ile tasarlanan Victoria Yemek Odası Takımı, sadeliği ve rahatlığı ile misafirlerinizin dikkatini çekecektir. Bu ürün; Konsol, Masa, TV Ünitesi ve 1 Vitrin, 1 Gümüşlük ve 6 Sandalye olmak üzere toplam 11 parçadan oluşmaktadır.

  Yasemin Sandalye

  747,00 ₺ KDV Dahil
  934,00 ₺ KDV Dahil
  Son derece şık ve modern bir tasarıma sahip Yasemin Sandalye, avantajlı kampanya fiyatı ile sepete eklenmeyi bekliyor.

  Zambak Sandalye

  641,00 ₺ KDV Dahil
  801,00 ₺ KDV Dahil
  Tarz sandalyeler arasından sıyrılıp öne çıkan Zambak Sandalye ile keyifli bir alışverişe başlayın! Sandalye ölçüleri için "Özellikler" bölümüne bakabilirsiniz.

  Barcelona-2 TV Ünitesi

  835,00 ₺ KDV Dahil
  1.044,00 ₺ KDV Dahil
  LED aydınlatmaya sahip Barcelona-2 TV Ünitesi, geniş ve büyük duvarınızı en iyi şekilde kavrar ve size en güzel seyir zevkini yaşattırır. Malzemesi ve aksesuarları kaliteli olup uygun fiyatlıdır.

  Comfort TV Ünitesi

  576,00 ₺ KDV Dahil
  720,00 ₺ KDV Dahil
  Comfort TV Ünitesi en kullanışlı ve işlevsel ürünlerimizden birisidir. Ayrıca cam raflı dolabı ve çekmeceleri, eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize olanak sunar. Fiyat ve ödeme avantajı olan bu ürünü incelemeden geçmeyin!

  Damla TV Ünitesi

  697,00 ₺ KDV Dahil
  871,00 ₺ KDV Dahil
  Lake boyalı mdf malzemeden oluşan ve bas-çek çekmece sistemine sahip Damla TV Ünitesi evinize çok yakışacak. Ceviz ve beyaz renklerinin uyumuna ek raf ve kapaklı dolapları ile kullanışlı bir tv ünitesidir.

  Kare TV Ünitesi

  602,00 ₺ KDV Dahil
  753,00 ₺ KDV Dahil
  Tasarımı ile en çok ilgi çeken Kare TV Ünitesi, kare rafları ve bölmeleri ile kullanım kolaylığını ve konforu bir arada size sunuyor. Kampanyadaki bu ürün uygun taksit seçenekleri ile sepete eklenmeyi bekliyor.

  Milano TV Ünitesi

  477,00 ₺ KDV Dahil
  596,00 ₺ KDV Dahil
  Sürgü raylı çekmece sistemi ile Milano TV Ünitesi, hem şık hem de modern görünümü bir arada yakalamanızı sağlar. TV ünitesi ölçüleri ve özellikleri için aşağıdaki sekmelere tıklayınız.

  Roza TV Ünitesi

  697,00 ₺ KDV Dahil
  871,00 ₺ KDV Dahil
  3 çekmeceli, raflı ve cam dolabı olan Roza TV Ünitesi, LED aydınlatmaya sahiptir. Şık aksesuarları ve arka panolu olması tercih sebebiniz olacaktır.

  Venice TV Ünitesi

  851,00 ₺ KDV Dahil
  1.064,00 ₺ KDV Dahil
  Koton ve Kahve renklerinin ahengini Venice TV Ünitesinde bulabilirsiniz. Bu modern tv ünitesinin detaylı teknik özellikleri ve malzeme bilgisi aşağıdaki "Özellikler" bölümünde size sunulmuştur.

  Yasmin TV Ünitesi

  532,00 ₺ KDV Dahil
  665,00 ₺ KDV Dahil
  Yasmin TV Ünitesi, trend tasarımın bir örneğidir. Farklı alt tablası ile sizin ilginizi çekebilir. Ödeme, kargo ve KDV avantajlarından hemen yararlanın.

  Ada TV Sehpası

  598,00 ₺ KDV Dahil
  797,00 ₺ KDV Dahil
  Çapraz inen ayakları ve varaklı süslemesi ile Ada TV Sehpasını çok beğeneceksiniz!

  Azra TV Ünitesi

  1.222,00 ₺ KDV Dahil
  1.629,00 ₺ KDV Dahil
  Çekmecelerindeki işlemeleri arka panosu ve rafları ile Azra TV Ünitesi aynı zamanda LED aydınlatmalıdır.

  Bahar TV Sehpası

  598,00 ₺ KDV Dahil
  797,00 ₺ KDV Dahil
  Farklı tarzı ile evinize şıklık getirecek Bahar TV Sehpasını hemen incelemeye başlayın!

  Beta Ceviz TV Sehpası

  598,00 ₺ KDV Dahil
  797,00 ₺ KDV Dahil
  Lazer işlemeli çekmeceleri ve işlevselliği ile son derece kullanışlı bir TV Sehpasına sahip olmak istiyorsanız Beta Ceviz TV Sehpasını hemen incelemeye başlayın!

  Beta Çırağan Beyaz TV Sehpası

  598,00 ₺ KDV Dahil
  797,00 ₺ KDV Dahil
  2 çekmeceli ve bölmeli Beta Çırağan Beyaz TV Sehpası farklı tasarımı ile dikkatinizi çekecektir!

  Beta Çırağan TV Sehpası

  598,00 ₺ KDV Dahil
  797,00 ₺ KDV Dahil
  Ahşap görünümünü beyaz renk ile tamamlamış son derece şık ve tarz olan Beta Çırağan TV Sehpasını çok seveceksiniz!